askimemnu fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

askimemnu fan sitesi

aşkı memnu dizisi sevenleri icin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kıvanc tatlıtug röportaj 3

3 posters
YazarMesaj
özgeCANsel
Admin
özgeCANsel

kıvanc tatlıtug röportaj 3 Empty
MesajKonu: kıvanc tatlıtug röportaj 3   kıvanc tatlıtug röportaj 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:18 pm

Hayat nasıl gidiyor?
Güzel gidiyor hayat,evden sete,setten eve.Mankenlik çalışmalarına ara verdik bir süre.

Mankenlik,bitti mi tamamen?
Hayır bitmedi,biraz ara oldu.Oyunculuk tarafına yöneldik biraz.Kariyerimi oyunculuk üzerine devam ettirmeyi düşünüyorum.New York ya da Los Angles'a gidip oyunculuk dersleri almak istiyorum.

Gümüş'ten önce,sinema filmi teklifi geliyor muydu?
Yok o dönemde sinema yoktu ama bu sıralar geliyor sinema teklifi.Yaza doğru bir şeyler olabilir belki sinemayla ilgili olarak

Dizi ne kadar devam edecek?
Haziran'a kadar gitmesi planlanıyor dizinin.Ama duruma göre devam edebilir.

Çok izlediginiz bir film var mı?
Evet''Scarface''i çok izliyorum ve çok da seviyorum.Tony montana efsanesine bayılıyorum,ailece hastasıyız.

Ne çekiyor peki sizi o filmde?
Adamın hırsı.Ciddi boyutta bir hırsı var adamın.Aslında filmde çok şey alabilirsin o filmden.Çok hırslıysan kötü teper.Tony montana o hırsını iyi yerlere kullansaydı çok güzel şeyler elde edebilirdi,süper bir iş adamı olabilirdi.Ama kullanamadı.

Dizi çekildikten sonra,kendinizi izliyor musunuz televizyonda?
Çektiğimiz bölümleri VCD olarak evde izliyorum,çok eleştiriyorum kendimi.Beğendigim taraflar da oluyor ama genelde kendimi çok eleştiririm.

En beğenmediğiniz özelliğiniz ne?Kendinizi çok eleştirmek mi?
Evet.Yaptığım hiçbir işi beğenmem.Ama eleştiri orada kalmamalı bundan ders almalıyım ki eleştiri fayda sağlasın bana...

Dizideki alkolikliğiniz bitti mi?
Bitti,alkole son.Mehmet iş adamı oldu şimdi.

Gercek hayatta yaşadınız mı öyle bir kötü durum?
Hiç yaşamadım.Ben sakin bir adamım.Kendimi kontrol edebiliyorum.

En büyük zorluk neydi hayatınızda yaşadığınız?
Sanırım babamın geçirdiği kalp ameliyatıydı.Allah kimseye vermesin,çok zor bir şeydi benim için.

Espirili tarafından bakarsak,bir dünya güzeliyle birlikte olmak da zor değil mi?
Azra,bir yarışmaya katıldı,çok iyi temsil etti ülkesini ama benim için durum öyle değil.O benim yanımda kız arkadaşım,başka bir gözle bakmam.

Kıskanç mısınız?
Hayır

Azra,kıskanç mı?
Yok o da değil.

Dizide,''öpüşüyorsun ve yatağa giriyorsun''diye bunları yapmanızı yasaklamış gibi haberler çıkıyordu...
Yalan.Asparagasdan başka bir şey değil.

Fransa'da mankenlik yaptığınız bir dönem de Catherine Deneuve'yu tanımamışsınız,peki bu doğru mu?
Anlatayım,biz yemek yerken kendisi yanımıza geldi.Çevremizde tanıdığı insanlar varmış,yüzünde çok az makyaj vardı.Kot giymiş,gayet sıradan.Tabii insan düşünemiyor,benzese bile''Yok o değildir''diyorsun.Ama evet öyle birdurum oldu gercekten.O kadar doğal ve içten davranıyordu ki,hiç kasmıyor,kasılmıyor.''Ben dünya starıyım,yıldızım,işte şöyle büyüğüm''havaları yok,hani bizde vardır ya...Ben de sormuştum ona,''Siz gercekten Catherine Deneuve musunuz?''diye

Al Pacino'yla tanışsanız,tanırsınız herhalde...
Tanırım tabii ki...Onun makyaji yok filmlerde...

Çok ders aldınız mı oyunculuk konusunda?
Açık söyleyeyim mi?İki ay aldım.

Yeteneğiniz olduğunu düşünüyor musunuz?
Örneğin Haluk Bilginer gibi usta oyuncu''Ben daha olmadım''derken,benim gibi bir senelik bir oyuncu adayının ahkam kesmesi yerinde olmaz.Öğreniyorum yavaş yavaş.

Profesyonel olarak basketbol oynadınız.Devam etmek ister miydin?
Evet,isterdim tabii ki.Beşiktaş'ta iki sezon oynadım,genç takımdan A takımına çıktığım sene sakatlandım.Sonra toparlayamadım.Beşiktaş,Fenerbahçe gibi takımlarda oynadım,şampiyonaya gittim,ama küstürdüler de beni.

Neden?
İşte o zamanki şartlar falan.Bilmiyorum yani.

Ne oynuyordunuz mevki olarak?
''Power forward''oynuyordum,şutör yani.İyi de atardım.Mancınığı kurardım üçlük çizgisinden,''çat çat çat'',köşe üçlük çizgisinin oradan affetmem.

Futbolla aranız nasıl?
Hayatta oynamam.Boş kale tam önümde olsun,ver topu ayağıma,atamam.O kadar yetenekliyim.

Hangi takımlısınız?
Galatasaraylıyız biz ailece,hem de hastasıyız.Bir tek ablam var,o Beşiktaş'lı.Siz hangi takımlısınız?
Fenerbahçe.

Bu röportaj burada bitmiştir.
Korkunuz var mı?
Çok aniden geldi bu soru,bir saniye...Yalnız kalmaktan korkarım aslında.Yani bazen severim ama örneğin çevremdeki insanları kaybetmekten çok korkarım.Gidip bir yerlerde kafa dinlemeye bayılırım ama çevremi kaybetmeyi hiç istemem,depresyona girerim.

Röportaj yapsan kiminle yapmak istersdin?
Marlon Brando'yla yapmak isterdim.Ben onun rol yaptığına inanmıyorum mesela.Bunun sırrı ne demek isterdim.
https://aski-memnu.yetkin-forum.com
d-d:D

MesajKonu: Geri: kıvanc tatlıtug röportaj 3   kıvanc tatlıtug röportaj 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 1:37 pm

amma da röportajı varmış Very Happy

MesajKonu: Geri: kıvanc tatlıtug röportaj 3   kıvanc tatlıtug röportaj 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 1:37 pm

bu arada teşekkürler dememişim teşekkürler Embarassed
gizemcllk

gizemcllk

MesajKonu: Geri: kıvanc tatlıtug röportaj 3   kıvanc tatlıtug röportaj 3 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:06 pm

teşekkürler

kıvanc tatlıtug röportaj 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-