askimemnu fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

askimemnu fan sitesi

aşkı memnu dizisi sevenleri icin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

facebookdan kacıyorlar

4 posters
YazarMesaj
özgeCANsel
Admin
özgeCANsel

facebookdan kacıyorlar Empty
MesajKonu: facebookdan kacıyorlar   facebookdan kacıyorlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 6:13 pm

Facebooktan kaçıyorlar
Facebook’tan kaçan kaçana. Menekşe ve Halil dizisinin sevilen oyuncuları Sedef Avcı ile Kıvanç Tatlıtuğ facebook’tan uzak durmayı tercih ediyor. Tatlıtuğ, hayranlarını da uyararak facebook’ta olmadığını söyledi.

CNNTURK’te Beyazıt Öztürk ve Elif Dağdeviren’in sunduğu yılbaşı programına Menekşe ve Halil dizisinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Sedef Avcı da katıldı.

Elif Dağdeviren, yaptığı araştırmada Kanal D’nin sevilen dizisi Menekşe ve Halil adına internette bir çok forum oluşturulduğu, oyuncular için de ayrı ayrı siteler açıldığı bilgisini verdi.

Sedef Avcı, "Bayağı ciddi bir emek harcıyorlar diye düşünüyorum. Çünkü geniş kapsamlı siteler yapmışlar" derken Kıvanç Tatlıtuğ da "Bütün diziler için var aslında. Birbirlerini tanımıyorlar ama hem sohbet için hem de diziyle ilgili konuşuyorlar orada" yorumunu yaptı.

Konu facebook çılgınlığına geldi ve Beyaz "Biz az geçmedik o alemlerden. facebooklardan" şeklinde konuşunca, Kıvanç Tatlıtuğ, neden facebook ile ilgilenmediğini şöyle anlattı:

"Bir dönem yazılı ve görsel basında nereye bakarsanız bakın facebookla ilgili bir şeyler vardı. Çocuğun bir tanesi Amerika’da bir site kurmuş da garajında. Günlerce kurcaladılar. Ondan sonra bıkkınlık geldi. Hiç bakmadım bile."

Tatlıtuğ, hayranlarını da kendi adıyla facebookta yeralan kişiler hakkında uyardı: "4-5 tane profil sayfası var benim adıma. Onlar ben değilim. O arkadaşlar sahtedir."

Sedef Avcı ise, bir dönem üye olduğunu ancak baş edemediği için iptal ettiğini söyledi.

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ
https://aski-memnu.yetkin-forum.com
d-d:D

d-d:D

MesajKonu: Geri: facebookdan kacıyorlar   facebookdan kacıyorlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:02 pm

teşekkürler
Esra ELÇİN
Admin
Esra ELÇİN

MesajKonu: Geri: facebookdan kacıyorlar   facebookdan kacıyorlar Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:35 pm

tesekkurler
gizemcllk

gizemcllk

MesajKonu: Geri: facebookdan kacıyorlar   facebookdan kacıyorlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:59 pm

teşekkürler en iyisini yapıyorlar Very Happy

facebookdan kacıyorlar
1 sayfadaki 1 sayfası