askimemnu fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

askimemnu fan sitesi

aşkı memnu dizisi sevenleri icin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ilk flötrümde 14 yaşındaydım

2 posters
YazarMesaj
özgeCANsel
Admin
özgeCANsel

ilk flötrümde 14 yaşındaydım Empty
MesajKonu: ilk flötrümde 14 yaşındaydım   ilk flötrümde 14 yaşındaydım Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 5:26 pm

Sevilen gençlik dizisi Genco'nun iki oyuncusu Hazal Kaya, ilk flörtünü anlatırken Orhan Şimşek de erkeklerin flörtlerine bakışlarını anlattı.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre; Özel bir kanalda yayınlanan programa katılan, 19 yaşındaki oyuncu, ilk kez 14 yaşında flört ettiğini anlatarak "Ben ilk flörtümü annem ve anneannemle de tanıştırmıştım. 'Bakın benim ilk sevgilim' diye. Onlar da tanıdıkça çok sevmişlerdi" dedi. Kaya, erkeklerin flörte sadece cinsellik açısından bakıp bakmadıkları ile ilgili bir soruya da "Kızın buna ne şekilde tepki verdiğine bağlı olarak değişir diye düşünüyorum. Tepki vermeli belli bir noktadan sonra" dedi.

Orhan Şimşek ise toplumda erkek çocukların duygusallığının bastırılarak cinsel yönden kışkırtılmasının yanlışlığına değinerek "Erkekler daha rahat büyüdükleri ve kendi aralarında çok daha rahat konuşabildikleri için tabi ki böyle bir şey var. Biz erkekler bayanlardan biraz daha saf olduğumuz için dolmamız, şişmemiz ve gaza gelmemiz daha kolay. O yüzden de erkeklerin yüzde ellisi flörtlerine duygusal açıdan, diğer yüzde ellisi de cinsel yönden bakar" diye konuştu.
SABAH GAZETESİ
https://aski-memnu.yetkin-forum.com
gizemcllk

gizemcllk

ilk flötrümde 14 yaşındaydım Empty
MesajKonu: Geri: ilk flötrümde 14 yaşındaydım   ilk flötrümde 14 yaşındaydım Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:26 pm

teşekkürler Very Happy

ilk flötrümde 14 yaşındaydım
1 sayfadaki 1 sayfası